Atostogos Kaime: ‘Šilo pasaka’ privatumo politika

Atostogos Kaime ‘Šilo pasaka’ siekiame užtikrinti, kad Jūsų privatumas ir duomenų sauga būtų visada saugomi ir apsaugoti. Ši privatumo politika paaiškina, kaip mes naudojame Jūsų asmens duomenis ir kaip juos saugome.

Duomenų rinkimas ir naudojimas

Rinkdami ir naudodami Jūsų asmens duomenis, mes vadovaujamės Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitomis taikomomis teisės aktų reikalavimais. Mes rinkdami Jūsų asmens duomenis, jums visada pateikiame informaciją apie tai, kokie duomenys bus renkami ir kokiu tikslu jie bus naudojami.

Asmens duomenų tvarkymas

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tik tam, kad užtikrintume tinkamą mūsų paslaugų teikimą ir vykdytume mūsų veiklą. Mes naudojame Jūsų asmens duomenis tik tiems tikslams, kuriems jie buvo surinkti.

Duomenų saugojimas

Mes saugome Jūsų asmens duomenis saugioje aplinkoje ir naudojame įvairias saugos priemones, kad užtikrintume jų apsaugą. Mes taip pat stengiamės užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys būtų atnaujinti ir tikslūs.

Jūsų teisės

Jums suteikiamos įvairios teisės, susijusios su Jūsų asmens duomenimis, tarp jų teisė gauti prieigą prie savo asmens duomenų, juos keisti arba juos ištrinti. Jei norite naudoti šias teises ar turite klausimų dėl mūsų privatumo ir saugos politikos, prašome susisiekti su mumis.

Pakeitimai privatumo politikoje

Mes laiku atnaujiname mūsų privatumo ir saugos politiką, kad ji visada atitiktų taikomas teisės aktus ir mūsų veiklos pokyčius. Prašome reguliariai peržiūrėti šią politiką ir susipažint